VIKTORINA-PRAMOGA ,,TŪKSTANTMEČIO VAIKAI”

Spalio 28 d. lopšelis-darželis ,,Bitė” organizavo viktoriną-pramogą ,,Tūkstantmečio vaikai”. Šiame renginyje dalyvavo ,,Rasos” progimnazijos, lopšelio-darželio ,,Gintarėlis” ir lopšelio-darželio ,,Bitė” priešmokyklinukai. Vaikus nustebino ,,atskridęs” Supermenas, kuris pakvietė vaikus pasigalynėti! Jis negalėjo patikėti, kad pasaulyje yra vikresnių ir gudresnių už jį! Galynėjimasis vyko Kahoot viktorinos metu, po kurios Supermenui reikėjo dar vieno įrodymo – vaikai turėjo surinkti supermeną iš dalių! Vaikai buvo labai vikrūs, užduotį atliko greitai, tad Supermenui neliko nieko kito, tik patikėti, kad vaikai yra patys gudriausi ir vikriausi!

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems