Bendradarbiavimas

Bendradarbiaujame su Lieporių mikrorajono ikimokyklinio ugdymo įstaigomis, l-d „Varpelis“, l-d „Pasaka“, l-d „Voveraitė“, l-d „Kūlverstukas“, l-d „Gintarėlis“: organizuojame bendrus renginius, šventes ugdytiniams, rengiame jų meninių darbelių parodėles, pedagogai dalinasi darbo patirtimi, ugdymo proceso naujovėmis.

Bendradarbiaujame su Šiaulių Gegužių progimnazija, Šiaulių „Rasos“ progimazija, Šiaulių Saulėtekio gimnazija, VšĮ „Smalsieji pabiručiai“, Šiaulių „Ringuvos“ specialiąja mokykla, Šiaulių P. Avižonio regos centru, Klaipėdos lopšeliu-darželiu „Versmė“, Panevėžio lopšeliu-darželiu „Pasaka“, Šiaulių savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriumi, Šiaulių universiteto Ugdymo mokslų ir  Socialinės gerovės fakultetu, Šiaulių miesto Pedagogine psichologine tarnyba, Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetu.

Informacija atnaujinta — 2019/10/04 | << ATGAL

2019 © Šiaulių l-d „Bitė“