Grupės, laisvos vietos

Laisvos vietos:

Lopšelio gr. 3 m. amžiaus gr. 4 m. amžiaus gr. 5 m. amžiaus gr. Skirtingo amžiaus gr.  kartu su ikimokyklinėse jungtinėse PUG kartu  su PUG jungtinėse Savaitinėse gr. Iš viso laisvų vietų

0

0 0 0 0 0

0

Informacija atnaujinama pasikeitus situacijai.

Grupės:

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Oho“

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gražina Jurkuvienė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Inga Šležienė
Logopedė Angelija Klapatauskienė
Auklėtojo padėjėja Lolita Plaušinaitienė 
Mokytojo padėjėja Loreta Stepanovienė

 

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Ai“

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Evelina Ražinskienė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sima Baliutavičienė
Logopedė Jovita Stuknytė-Rupšienė
Auklėtojo padėjėja Danguolė Jocienė                                                                                                      Mokytojo padėjėja Agnė Žaludienė

 

 

Priešmokyklinio amžiaus grupė „Cha“

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vaida Jančenkovienė
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Justė Tverijonienė
Logopedė Vida Jankevičienė
Auklėtojo padėjėja Irena Šenešeuckienė  
Mokytojo padėjėja Vida Mockuvienė

 

Skirtingo amžiaus grupė „Op“

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Diana Kazlauskienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ramunė Marcišauskienė
Logopedė Ernesta Steponavičienė
Auklėtojo padėjėja Agnė Čepulytė 
Mokytojo padėjėja Diana Pržialgauskienė 

 

Skirtingo amžiaus grupė „Oi“

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Romualda Geriksonienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Bielskienė
Logopedė Ieva Saikuvienė
Auklėtojo padėjėja Dalia Baliutavičienė                                                                                                    Mokytojo padėjėja Daiva Poškienė

 

5 metų amžiaus grupė „Ach“

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Ramanauskaitė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Janušaitė
Logopedė Auksė Lebedaitė
Auklėtojo padėjėja Vida Vaitkevičiūtė 
Mokytojo padėjėja Renata Bartašienė 

 

4 metų amžiaus grupė „Ok“

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Gedminienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Simona Azlauskienė
Logopedė Daiva Kvietkauskienė
Auklėtojo padėjėja Jolanta Babiškienė   
Mokytojo padėjėja Jurgita Bytautaitė-Šeškienė 

 

5 metų amžiaus grupė „Ui“

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audra Rimkuvienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Jasiūnienė
Logopedė Gitana Grunskienė
Auklėtojo padėjėja Dalia Būdvytienė   
Mokytojo padėjėja Ramunė Arvasevičienė 

 

4 metų amžiaus grupė „Ei“

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Juškienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Skaistė Momkuvienė
Logopedė Ieva Marčiulionytė
Auklėtojo padėjėja Rūta Bardauskienė 
Mokytojo padėjėja Agnė Čepulytė

Informacija atnaujinta — 2022/09/22 | << ATGAL

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems