VIKTORINA ,,AR PAŽĮSTI SAVO ŠALĮ?“

Kovo 10- tą dieną grupės ,,Oho“ ir ,,Ai“ dalyvavo virtualioje Šiaulių m. priešmokyklinio amžiaus ugdytinių viktorinoje ,,Ar pažįsti savo šalį?“, skirtą paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Čia vaikai pristatė pasirodymus, stebėjo kitų darželių vaikų meninius prisistatymus. Savo žinias apie Lietuvą, jos simbolius, žymias vietas, vaikai pasitikrino žaisdami Kahoot viktoriną, kurios metu netrūko susikaupimo, susimąstymo, azarto, džiaugsmo ir pergalės akimirkų. Džiaugiamės šitaip pasitikdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ir sveikiname Simoną Mataitį viktorinoje pelniusį III-iąją vietą.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems