TRYS KARALIAI

Trys Karaliai,

Trys išminčiai

Atkeliavo iš toli.

Atnešė šventę gražią,

Linki, kad metai būtų geri,

O vaikučiai augtų sveiki.

Kaip ir kiekvienais metais Kalėdinių švenčių laikotarpį užbaigia Trijų karalių šventė. Sausio 6 dieną Trijų karalių šventė buvo minima visose lopšelio-darželio grupėse. Vaikai klausėsi pasakojimo apie tris karalius, dainavo daineles, šoko aplink eglutę. Trys karaliai vaikus apdovanojo auksiniais pinigėliais, degino smilkalus, pažymėjo grupes duris ir žinoma atnešė gerą nuotaiką. Vaikai kartu su auklėtojomis aptarė metų pažadus ir pažadėjo jų laikytis. Po šventės visi atsisveikino su Kalėdų šventės atributika, nupuošė eglutę, bei kitas grupės aplinkas.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems