Šventinis koncertas „Auksinio berniuko pasaka“

Gegužės 29 d. aikštelėje prie „Auksinio berniuko“ vyko ikimokyklinio ugdymo įstaigų šventinis koncertas „Auksinio berniuko pasaka“. Koncerte Logopedinio lopšelio-darželio ugdytinių komanda, kurią sudarė vaikai iš grupių „Ei“, „Ui“,„Ach“, „Cha“ šoko „Dviratukų šokį“ pagal roko grupės „Red hot chili peppers“ dainą „By the way“ , o jiems talkino auklėtoja Justė ir specialioji pedagogė Renata. Kartu su darželio ugdytiniais šokį šoko ir BMX sporto šakos Sporto mokyklos auklėtiniai Gvidas, Gustas ir Mantvidas. Sporto mokyklos auklėtinių treneris – Donatas Armonas. Didžiausi linkėjimai mūsų pagalbininkams! O šventę užbaigė finaline daina „Mes saulės miesto vaikai“, kurią sukūrė mūsų įstaigos meninio ugdymo mokytoja Janina Monstavičienė.