„STEBUKLINGAS VANDENS MAIŠELIS“ (STEAM)

,,Oi“ grupės ugdytiniai atliko eksperimentą: pripylę pusę maišelio vandens ir pervėrė jį iešmeliais. Stebėjo, kad iš maišelio vanduo neišbėga. Paaiškinimas: jei iš pradžių būtumėme pervėrę maišelį iešmeliais, o tik tada įpylę vandens, jis būtų išbėgęs. Bet jei pirmiau pripildome maišelį vandeniu ir tik po to jį perduriame, vanduo lieka maišelyje. Sužinojome, kad kai polietilenas, iš kurio sudarytas maišelis, suplėšomas, jo molekulės artėja viena prie kitos – susiglaudžia. Būtent todėl atsiranda polietileno sutankėjimas aplink iešmelius, kuris neleidžia išbėgti vandeniui.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems