SPORTO ŠVENTĖ ,,ŽIEMOS OLIMPIADA“

Vasario 7 dieną „Saulėtekio“ gimnazijos sporto salėje vyko Šiaulių logopedinio lopšelio-darželio organizuota sporto šventė – ,,Žiemos olimpiada“. Joje savo jėgas išbandė Šiaulių logopedinio lopšelio-darželio ,,Op“ ir ,,Ach“ grupės ugdytiniai. Vaikai rungtyniavo kartu su Specialiojo ugdymo centro, Logopedinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus, P. Avižonio regos centro, ,,Pasakos“, ,,Voveraitės“ bei ,,Gintarėlio“ lopšelių-darželių ugdytiniais. Sporto šventės prioritetas buvo rungtys, parengtos iš netradicinių priemonių. Vaikai išmėgino savo vikrumą ledo ritulio estafetėje, slidžių ir senio besmegenio statymo rungtyse bei rogučių sporte. ,,Žiemos olimpiadą“ vaikams vedė pats senis besmegenis, kuris ne tik rūpinosi gera vaikų nuotaika, bet ir visus dalyvavusius apdovanojo medaliais.