Sporto šventė „Pasitinkant vasarą“

Birželio 10 d. Logopedinio, „Kūlverstuko“ ir „Gintarėlio“ lopšeliai-darželiai sukvietė savo draugus ir kaimynus „Voveraitės“ l-d, „Trijų nykštukų“ l-d, „Varpelio“ l-d ugdytinių komandas į „Rasos“ progimnaziją, kur vyko sporto šventė „Pasitinkant vasarą“. Vaikus aplankė jūreiviai plaukiantys ieškoti vasaros, o kad būtų smagiau pasikvietė vaikus plaukti kartu. Atlikę mankštą ir išsidalinę žemėlapius ugdytiniai „plaukė“ ir atliko įvairias užduotis, rungtyniavo tarpusavyje. Teigiamos emocijos ir noras įveikti visas kliūtis skatino vaikus būti aktyviais, vikriais. Aplankę visas stoteles, išbandę save ir pasitikę vasarą ugdytiniai buvo apdovanoti popieriniais laiveliais ir saldumynais, o darželiai apdovanoti padėkos raštais. Vasara pasitikta! Gražių atostogų, neišdildomų įspūdžių ir karštos vasaros!

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems