SKAITOVŲ KONKURSAS „GRAŽIAUSI ŽODŽIAI LIETUVAI“

Vasario 27 d. Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko Šiaulių m. priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ II etapas, kurį organizavo Šiaulių logopedinio lopšelio-darželio priešmokyklinių grupių pedagogai. Konkurso metu mūsų darželio priešmokyklinukai šoko l. l. šokį „Katins juods“ ir vaidino pasaką „Vilko trobelė“. Komisija išklausiusi visus skaitovus nusprendė, kad į miesto III turą patenka: Goda Juškutė, „Sandaros“ progimnazija, Dovilė Varnaitė, l-d „Gintarėlis“, Saulėja Karaveckaitė, l-d „Pupų pėdas“, Ugnė Ignatavičiūtė, l-d „Gintarėlis“, Smiltė Bertašiūtė, l-d „Trys nykštukai“, Goda Načytė, „Saulės“ pradinė mokykla. Visiems dalyviams linkime sėkmės paskutiniame etape.