„SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ“

Lopšelis-darželis „Bitė“ vėl rieda oranžiniu traukiniu kartu su kitomis švietimo įstaigomis ir vykdo tęstinį Tarptautinį švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio švietimo projektą „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“. Vaikai iš prigimties tyrinėtojai, aktyviai ieškantys informacijos apie jį supančią aplinką. Ši mūsų kelionė prasidėjo nuo mažos sėklytės, kurią vaikai pasėjo su pedagogais. Jie kartu su bendruomenės nariais augino, prižiūrėjo, tuo pačiu įgijo naujų žinių, išsiaiškino kokių sąlygų reikia augalui augti, žydėti, brandinti vaisius. Stebėjimas, daigelio laukimas skatina vaikų smalsumą, kantrumą, suteikia žinių apie tai, ko reikia augalui, kad jis galėtų išvysti saulės šviesą, ugdo pagarbą gyvybei.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems