PROJEKTAS ,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ“

Mūsų lopšelis-darželis ne pirmus metus dalyvauja Tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projekte ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė“, tad saulėtą spalio rudens rytą, grojant nuotaikingai muzikai, darželio vaikai nešini dovanomis rinkosi į nepaprastai linksmą šventę – Moliūgo 5-ąjį gimtadienį. Pasidžiaugę įspūdingu moliūgų tortu, vaikai dovanojo rudeniškus eilėraštukus, daineles, žaidimus ir savo kruopščiomis rankytėm pagamintas dovanėles. Žinoma, gimtadienis buvo kupinas linksmų žaidimų, šokių, dainų ir net žvakutės fejerverkų! Šventė visiems dovanojo gerą nuotaiką ir teigiamas emocijas.

Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą, atneštus moliūgus. Jūsų dėka galėjome sukurti įspūdingo dydžio moliūgo gimtadienio tortą ir kartu sukurti nuostabią šventę vaikams.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems