PROJEKTAS ,,KELIAUJU IR DRAUGAUJU“

Dvi savaites visi darželio vaikai aktyviai dalyvavo projekto ,,Keliauju ir draugauju“ organizuojamose veiklose. Projektas vyko keliais etapais: vaikai gaminosi kelionių ,,pasus“, ruošė dovanėles draugams, kas dieną vis kita grupė dekoravo įspūdingąją raketą,  darželio kieme, pasitelkę išmaniąsias technologijas dalyvavo orientaciniame QR kodų žaidime. Taip pat ištvermingai įveikdami ilgesnius atstumus lankėsi Šiaulių m. sav. bibliotekose, svečiavosi darželių ,,Vaikystė“, ,,Gintarėlis“, ,,Trys Nykštukai“ lauko erdvėse, o dangui apniukus grupės jungėsi nuotoliniu būdu bendrauti su bendraminčiais draugais iš kitų darželių. Mūsų darželio vaikams atstumai – ne riba, vaikai ZOOM programėlės pagalba sportavo ne tik su draugais iš Šiaulių, Ginkūnų, Kuršėnų, bet ir Vėžaičių bei kitų miestų.  O kur dar baigiamojo kosmoso renginio įspūdžiai! Paskutinę projekto dieną vaikai pateko į kosmoso erdvę, kur turėjo galimybę, visų išpuošta raketa, kilti į žvaigždes, pasitelkiant inžinerinius gebėjimus konstruoti grįžulo ratus, bendrauti su ateiviais bei stebėti besikeičiančius dangus kūnus. Tariame nuoširdų AČIŪ socialiniams partneriams už bendrystę ir draugystę, judėjimas, noras pažinti ir bendradarbiauti suteikia vaikams laisvę ir norą aktyviai gyventi, skleisti džiugias emocijas.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems