PASAKA „DU OŽIUKAI“

Grupės „Op“ vaikai išklausę pasaką „Du ožiukai“, bandė suprasti, kodėl personažai įkrito į vandenį. Vaikai žaisdami su pasigamintomis lėlėmis, karūnėlėmis, magnetiniais pasakos personažais mokėsi elementariai atpasakoti siužetą. Trimečiai aiškinosi, kaip jaučiasi ožiukai skirtingose situacijose, aptarė, kad vaikai kartais elgiasi, kaip jie ir bandė susitarti žaisdami. Statydami tiltus iš ledų pagaliukų, šiaudelių, spalvoto popieriaus, tualetinio popieriaus rulonų aiškinosi sąvoką „siauras – platus“, tyrė, kuri medžiaga tvirčiausia ir išlaiko pasigamintas lėles (STEAM). Reikia pasidžiaugti, kad vaikai laisvuose žaidimuose panaudodami grupėje turimas kaladėles statė tiltus, bokštus.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems