PARODA „PANAUDOK VĖL, PRIEMONĘ TURĖK“

2021 m. balandžio 1 d. – 2021 m. gegužės 7 d. Šiaulių lopšelis-darželis „Bitė“ organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų smulkiosios motorikos lavinimo priemonių iš antrinių žaliavų parodą „Panaudok vėl, priemonę turėk“. Tema pasirinkta atsižvelgiant į tai, kad Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, vienas iš žmogaus sveikatai įtakos turinčių veiksnių yra aplinka. Ji lemia 20% kiekvieno žmogaus sveikatos. Todėl švarindami gamtą ir tikslingai panaudodami antrines žaliavas dalyviai kūrė priemones smulkiajai motorikai lavinti. Smulkiosios motorikos lavinimas yra labai svarbus faktorius, stimuliuojantis vaikų kalbos ir pažintinių funkcijų vystymąsi. Tad susiedami du labai svarbius faktorius lemiančius sveikesnį kūną pasiekėme puikių rezultatų. Parodoje dalyvavo 58 švietimo įstaigų pedagogai ir ieškodami įdomesnių smulkiosios motorikos ugdymo formų bei būdų, kūrė įvairias ugdymo priemones panaudodami antrines žaliavas. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tiek daug respublikos pedagogų pasidalino savo priemonių idėjomis ir gerąja patirimi. Iš parodos dalyvių pateiktų nuotraukų sukūrėme elektronines knygas ir kviečiame visus pasidžiaugti bei pasisemti naujų minčių. 

Parodos „Panaudok vėl, priemonę turėk“ knygos 1 dalis

Parodos „Panaudok ir vėl priemonę turėk“ knygos 2 dalis.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems