KALBOS ŠVENTĖ – PUOTA „AŠ KARALIUS!“

Balandžio 8 dieną visi lopšelio-darželio vaikai „pavirto“ karaliais, princais, princesėmis – įstaigoje vyko Kalbos šventė – puota „Aš karalius!“ Puošnūs grupių ugdytiniai su pedagogais paskirtu laiku „atvyko“ į „karaliaus rūmus“ (įrengtus lopšelio-darželio salėje). Juos pasitiko karaliaus burtininkas ir juokdarys, kurie parodė trumpą ištrauką iš animacinio filmo „Princesė Sofija Pirmoji“ apie tai, kaip mergaitė mokėsi būti princese. Didelę vaikų nuostabą sukėlė „rūmuose“ pasirodę „karalius“, „karalienė“ ir „princesė“, kurie ir vadovavo puotai. Vyko įvairūs stebuklai. Vaikai mokėsi prisistatyti, vartoti mandagumo žodelius, kuriuos vartoja karaliai, papildė žodyną rečiau vartojamais žodžiais: rūmai, karieta, sostas, skrynia, brangenybės, juokdarys, burtininkas ir kt. Visi puotos dalyviai pademonstravo savo karališkus apdarus, karūnas žingsniuodami karališku podiumu. Princai, princesės, karaliai sulaukė daug plojimų, pagyrimo šūksnių, Juos lydėjo patys gražiausi epitetai: drąsusis princas, puikioji princesė, šaunusis karalius ir pan. Kiekvienam puotos dalyviui teko pasėdėti karaliaus „soste“, „pasaugoti didįjį „rūmų“ raktą. Vyko karališka fotosesija, išdalintos karališkos dovanos – knygų skirtukai – karūnos, kuriuos grįžę į grupes vaikai papuošė.

2022 © Šiaulių l-d „Bitė“