IŠVYKA ,,RUDENĖLIO TAKELIU“

Spalio 23 dieną Šiaulių lopšelio-darželio ,,Bitė“ ugdytiniai kartu su pedagogais vyko į išvyką ,,Rudenėlio takeliu“. Nuvažiavus autobusu į Naisius vaikus pasitiko mokslininkų padėjėjos, kurios vaikus lydėjo visos išvykos metu. Pirmiausiai, kad sušiltų vaikai pažaidė keletą žaidimų, ratelių. Tada susiskirstę į grupes kartu su mokslininkų padėjėjomis bandė atlikti mažus eksperimentus: aiškinosi, kas skęsta, o kas ne, stebėjo, kaip išsiveržia ,,ugnikalnis“, aiškinosi, kuri daržovė, burokėlis ar bulvė, gali piešti. Atlikus eksperimentus prasidėjo lobio ieškojimas. Vaikai ieškojo tam tikrų vietų, o jas radę, atliko užduotis: skaičiavo ir matavo ilgiausio žalčio ilgį, smėlyje ieškojo ir rinko išsibarsčiusius kaštonus, dėliojo simbolį, bandė į rato vidurį numesti kaštonus ir lapus, skaičiavo angelus bei ,,mezgė“ voratinklį. Atlikę užduotis rado paslėptą lobį, kuriuo saldžiai vaišinosi.