DIENA BE AUTOMOBILIO

2020 m. rugsėjo 22 d. lopšelio-darželio „Bitė“ bendruomenė, kaip ir visa Lietuva, minėjo Dieną be automobilio. Visą savaitę prieš renginį grupėse vyko parengiamieji darbai – ugdytiniai aiškinosi, kuo naudingas ir kuo žalingas automobilis žmogui ir aplinkai. Vaikai padarė išvadą – automobilis padeda įveikti didelius atstumus, jo pagalba galima sutaupyti laiko, pargabenti sunkesnius daiktus, tačiau, vykstant automobiliu galima pakliūti į „kamštį“ ar net į autoįvykį, automobilis teršia aplinką, kurui reikia išleisti daug pinigų, važinėdamas automobiliu žmogus mažai juda. Šventės rytą, eidami link savo darželio vaikai plačiai šypsojosi, juos pasitiko šventės organizatoriai. Po pusryčių vaikai skubėjo į kiemą tęsti linksmybių. Pasidžiaugę, kad visi turime kojas ir jomis galime eiti, tipenti, trepsėti, šokinėti, šokti, bidzenti ir t.t., vaikai — judėjo kitaip: ėjo per tiltelį, šokinėjo per „balas”, varžėsi kitose sportinėse varžybose.

Renginio dalyviai įveikę ilgą kliūčių ruožą gavo zuikio Sveikuolio lipduką bei linkėjimą daug daug judėti ir visada išlikti sveikiems.

Renginį organizavo visuomenės sveikatos specialistė, judesio korekcijos mokytoja Milda Janičkina ir auklėtoja Aurelija Dargevičė.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems