BENDRADARBIAVIMAS SU ŠIAULIŲ ,,SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJA

Šiaulių lopšelis-darželis „Bitė“ intensyviai bendrauja ir bendradarbiauja su Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija. 2019 m. lopšelio-darželio „Bitė“ bendruomenė nusprendė atnaujinti pavėsines. Siekdami tikslingo bendradarbiavimo kreipėmės į gimnaziją, kuri nuo 2018 m. vykdo Erasmus+KA2 projektą “Once Upon a Time via ICT“ („Vieną kartą… kuriame pasaką naudodami IKT“). Projekto tikslas – parodyti mokiniams, kad pasakos ir legendos neturi būti pamirštos, nes jos yra nesenstančios, kupinos patirties, moko moralės, teisingumo, siekti svajonių išsipildymo… Jis sudomino ir lopšelio-darželio bendruomenę, tad buvo nuspręsta pavėsines atnaujinti pasakų tematika. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos dailės mokytoja Rasa Prišmontienė kartu su mokiniais noriai sutiko sukurti pavėsinių eskizus, dekoruoti sienas. Šiuo metu yra atnaujintos dvi pavėsinės. Pavasarį planuojama užbaigti darbus ir atnaujinti likusias dvi pavėsines. Džiaugiamės nuostabiu bendravimu ir bendradarbiavimu.

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“