BENDRADARBIAVIMAS SU ŠIAULIŲ ,,SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJA

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Bitė“ intensyviai bendrauja ir bendradarbiauja su Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija. 2019 m. lopšelio-darželio „Bitė“ bendruomenė nusprendė atnaujinti pavėsines. Siekdami tikslingo bendradarbiavimo kreipėmės į gimnaziją, kuri nuo 2018 m. vykdo Erasmus+KA2 projektą “Once Upon a Time via ICT“ („Vieną kartą… kuriame pasaką naudodami IKT“). Projekto tikslas – parodyti mokiniams, kad pasakos ir legendos neturi būti pamirštos, nes jos yra nesenstančios, kupinos patirties, moko moralės, teisingumo, siekti svajonių išsipildymo… Jis sudomino ir lopšelio-darželio bendruomenę, tad buvo nuspręsta pavėsines atnaujinti pasakų tematika. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos dailės mokytoja Rasa Prišmontienė kartu su mokiniais noriai sutiko sukurti pavėsinių eskizus, dekoruoti sienas. Šiuo metu yra atnaujintos dvi pavėsinės. Pavasarį planuojama užbaigti darbus ir atnaujinti likusias dvi pavėsines. Džiaugiamės nuostabiu bendravimu ir bendradarbiavimu.

https://www.outviaict.com/disseminationpage?fbclid=IwAR2X9zQJrxZ-8oRudebTDINdDurvhGMVpX77chS4duh0oZRJ21TJ-pAs3cY

 

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems