BENDRADARBIAVIMAS SU ŠIAULIŲ LOPŠELIU-DARŽELIU ,,BERŽELIS“

2021 sausio mėnesį buvo pasirašyta Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ grupės „Šermukšniukai” ir Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“ grupės „Op“ bendradarbiavimo sutartis. Bendradarbiavimo tikslas  – dalintis gerąją darbo patirtimi apie STEAM metodų taikymą dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais.

Nuotoliniu būdu susitikę vaikai išgirsdavo užduotis, skirtas paminėti Pasaulinę  sniego dieną,  Tarptautinę gimtosios kalbos dieną, Pasaulinę Žemės dieną, Tarptautinės vaikiškos knygos dieną, Saulės dieną. Buvo dalinasi veiklų nuotraukomis, video įrašais, aptariami vaikų darbai.

Reflektuojant galime daryti išvadą, kad vaikai įgijo gebėjimą bendrauti nuotoliniu būdu su bendraamžiais bei buvo pasidalinta STEAM metodų taikymo praktikomis.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems