APIE VASAROS ORUS (STEAM)

Grupėje „Op“ vaikai aptarė, kad vasarą orai gali būti labai įvairūs. Stebėdami kasdien juos žymi kalendoriuje ir aptaria, kaip rengtis, koks būtinas galvos apdangalas ir avalynė. Pirmiausia pradėjo aptarti, kad vasarą būna karšta, ilgai šviečia saulė. Vaikai iš delnų atspaudų kūrė saulę. Rūšiavo paveikslėlius vaizduojančius karštus ir šaltus daiktus objektus. Prie veidrodžio stebėjo, kaip karštas vanduo garuoja, o šaltas ne. Bandė pasakyti, ką jaučia laikydami ranką virš ugnies ir laikydami ledo gabalėlius. Kalbant apie lietų stebėjo eksperimentą „Lietus stiklinėje“, bandė išmatuoti „Kiek lietaus bus stiklinėje“, tačiau lijo trumpai ir negausiai, todėl purkšdami vandenį ant krepinio popieriaus kūrė „Spalvotą lietų“. Tačiau smagiausia – taškytis baloje ir joje plukdyti laivelius, padarytus iš kempinių. Spalvas vaikai prisiminė aiškindamiesi apie saulės ir lietaus sukurtą vaivorykštę. Bandė atlikti eksperimentą „Tekanti vaivorykštė“.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems