AKCIJA „DRYŽUOTI ATRADIMAI: NUO POPIERIAUS PERDIRBIMO IKI BIČIŲ POPULIACIJOS ŠIAULIUOSE“

Grupių ,,Oho“, ,,Ai“ ir ,,Ok“ ugdytiniai su  Šiaulių lopšeliais-darželiais dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos organizuotoje akcijoje  „Dryžuoti atradimai: nuo popieriaus perdirbimo iki bičių populiacijos Šiauliuose“. Akcijos veiklos apėmė edukacines programas darželių bendruomenėms, kurių metu jos buvo mokomos perdirbimo, kompostavimo principų, bei informuojamos apie bičių naudą ir jų populiacijos nykimo priežastis. Taip pat organizuojami praktiniai užsiėmimai, kurių metu vaikai gamino perdirbto popieriaus sėklų „bombas“. Šios sėklų bombos buvo dalinamos gyventojams, kartu su informacija apie bičių svarbą ir tvarų gyvenimo būdą.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems