PROJEKTINĖ SAVAITĖ ,,MAŽIEJI MENININKAI“

DSC_0485DSC_0445DSC_0442DSC_0410DSC_0430DSC_0558DSC_0556DSC_0551DSC_0540DSC_0462

Spalio 26-29 d. darželyje vyko projektinė savaitė „Mažieji menininkai“. Darželio salėje žiūrėjome edukacinį filmą „Pasivaikščiojimas“. Rytinių veiklų metu grupėse vyko: veikla „Spalvų žaismas“, kurios metu vaikai išbandė spalvas: liejo dažus ant šlapio popieriaus, šlapio glamžyto, įvairaus storio, jungė spalvas su kitomis, darė antspaudus naudojant stiklą, veidrodėlius; veikla „Langai“, kurios metu prie „lango“ piešė du vaikai iš abiejų pusių, vienas vaikas buvo paskirtas vedančiuoju, o kitas atkartojo pirmojo veiksmus, vėliau vaikai pasikeitė. Kūrė paveikslus, atvirukus ant saldainių dėžučių, vienkartinių lėkštučių, kartono, kitų įvairių dangtelių naudodami dažus, birias spalvotas medžiagas (ryžius, makaronus,kevalus, lapus ir pan.). Popietinių veiklų metu grupėse vyko šviesos stalo terapijos, kurios metu vaikai kurdami ornamentus, vitražus, raštus naudojo dažus, birias spalvotas medžiagas. Darželio salėje vyko laisvas piešimas „Linskmasis piešimas“, kurio metu vaikai tapė ant molberto. Vienoje molberto pusėje tapė vienos grupės vaikai, kitoje molberto pusėje kitos grupės vaikai. Vaikai tapė ką norėjo apie 10 min., po to grupės apsikeitė vietomis ir tapydami toliau papildė draugų kūrybą. Lauke vyko laisvas piešimas „Išdykusios spalvos“, kur vaikai išbandė spalvas purškimo būdu ant molberto. Projektinės savaitės metu sukurti piešiniai buvo eksponuojami darželio galerijoje parodoje „Žaidžiame spalvomis“.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „BITĖ“
Įstaigos kodas 190528774
Ats. s. LT 477300010075770663
AB bankas „Swedbank“ 73000

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiami Juridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių

Direktorė – Ilona Kazlauskienė
Lieporių g. 4, LT-78244 Šiauliai
Tel.: (8 41)  55 27 44
El. paštas logopedinisdarzelis@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“
Versija neįgaliesiems