ATRANKA Į IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJO PAREIGAS

2020-06-17

ATRANKA Į IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJO PAREIGAS

Biudžetinė įstaiga Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė“, į. k. 190528774, esantis adresu: Lieporių g. 4, Šiauliai, skelbia atranką į ikimokyklinio ugdymo auklėtojo pareigas. Bus sudaroma neterminuota sutartis (1,1 et.) nuo 2020-09-01.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikaciją.

2. Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius ikimokyklinio ugdymo įstaigų veiklą.

3. Gebėti organizuoti vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdomąjį procesą.

4. Gebėti sistemingai vertinti, fiksuoti vaikų daromą pažangą ir pasiekimus.

5. Išmanyti vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymo metodus, pritaikytų ugdymo programų rengimo principus.

6. Gebėti bendradarbiauti su šeima, skatinti tėvus dalyvauti grupės veikloje.

7. Gebėti kaupti, apibendrinti informaciją, savarankiškai planuoti, sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.

8. Mokėti dirbti kompiuterinėmis programomis: teksto rengykle, pateikčių rengykle, elektroninio pašto tvarkymo programa, interneto naršykle.

9. Būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam ir gebėti dirbti komandoje.

Prioritetai: Darbo patirtis ikimokyklinio ugdymo įstaigoje; bent vienos ES šalių (anglų, vokiečių, prancūzų) kalbos mokėjimas; patirtis rengiant ir įgyvendinant projektus, seminarus;  išklausytos kvalifikacijos tobulinimo programos (kursai).

Pretendentas privalo pateikti:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje (Šiaulių lopšelio-darželio ,,Bitė“ direktoriaus vardu).

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Dokumentus, patvirtinančius darbo stažą (jei jis yra).

6. Gyvenimo aprašymą.

7. Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų

8. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Dokumentus galima pateikti elektroniniu paštu logopedinisdarzelis@splius.lt.

Dokumentai priimami 17 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną, darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.

Dokumentų priėmimo pabaiga 2020 m. liepos 3 d. 15 val.

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, apie pokalbio datą ir laiką bus informuojami asmeniškai.

Išsamią informaciją apie skelbiamą atranką teikia Šiaulių lopšelio-darželio ,,Bitė“ direktorė Ilona Kazlauskienė, tel. (8 41) 55 27 44.

2020 © Šiaulių l-d „Bitė“